PSD – HTML izstrāde

PSD uz HTML Responsive izstrāde. Teicama kvalitāte, termiņi un garantija. Front-End izstrāde.

PSD griešanas pakalpojumi

Piedāvājam arī PSD – XHTML konvertācijas pakalpojumus (dizainu griešana). Griezums tiek veidots pēc visiem standartiem, tiek labi komentēts, kā arī tiek nodrošināts populārāko pārlūku atbalsts. Esam realizējuši vairāk nekā 255 konvertācijas projektu.

Mājas lapu griešana nozīmē to, ka Jums ir izveidots mājas lapas dizains, kurš tālāk tiek pārvērst kodā, jeb dizainam tiek piešķirta funkcionalitāte. Tālāk, kad ir izveidots dizains un tas ir izstrādāts html formātā, lapa tiek nodota programmētāju rokās, kurš tālāk izstrādā pilnu funkcionālo daļu, izveido satura vadības sistēmu (CMS) vai kā citādi piešķir Jūsu lapai dažādas iespējas un lapa kļūst pilnvērtīgi lietojama.

Mūsu mājas lapa un visi pakalpojumi ir radušies ar pieredzi veicot mūsu darbus, jo sākuma pamatnodarbošanās pirms vairāk nekā 10 gadiem bija tieši HTML maketu izstrāde sadarbojoties ar tādām aģentūrām kā mediaparks.lv, ithouse.lv, digibrand.lv, efumo.lv, līdz ar to mēs varam nodrošināt augstas Front-End izstrādes prasības.

Front-End izstrāde, programmēšana

Strādājam ar PSD, Skech, Adobe XD, Fragma platformām. Varam sagriest dizainu arī no JPB bildes, AI, PDF failiem (izmaksas lielākas).

Tehnoloģijas ko izmantojam: JQuery, Boostrap, SASS, LESS, TWIG, Angular.js, bet pārsvarā visiem jau vajag vienu, lai risinājums ir atbilstošs, strādā pareizi ir ērti lietojams Back-End lietotājiem, struktūra ir pārdomāta, attīstāma, papildināma bez problēmām.

Šobrīd esam vieni no vadošajiem “Griezējiem, Slaiceriem” Latvijā

PSD – HTML pakalpojumu izmaksas, protams atkarīgs no projekta, redzot tikai reālo projektu, visus skatus, varam Jums sastādīt detalizētu izmaksu tāmi.

Dizainu griešana no normāliem datu avotiem

HTML izstrāde
  • Sākumlapas izstrāde, kopējais stils, noformējums, visi hover, over efekti no 150 €
  • Iekšlapu izstrāde 50 – 80 €
  • HTML, css kļūdu labošana esošiem projektiem 25 € stundā

Ja Jums ir lielapjoma projekts vairāk par 20 unikālu, atšķirīgu skatu, piemērojam atlaidi 20% apmērā no gala kopsummas.