+371 27124578 | info@styleweb.lv

Pieteikt projektu
Pakalpojumi

Privātuma politika un sīkdatnes

Mūsdienīgs un gaumīgs dizains. Mūsu mākslinieki spēs Jums radīt veiksmīgu, modernu un unikālu web dizainu.

Styleweb SIA ar šo apņemas:

• sargāt Jūsu personas datus;
• informēt un skaidrot, kādus personas datus mēs izmantojam
• nenodot Jūsu personas datus trešajām pusēm
• ievērot attiecīgos datu aizsardzības likumus.

Par uzņēmumu
Styleweb SIA rūpējas par to, lai sargātu Jūsu privātumu un aizsargātu Jūsu personas datus. Šī privātuma politika attiecas uz www.styleweb.lv un uz Jūsu personas datiem, kurus apkopo Styleweb SIA, vienotais reģistrācijas numurs 42103083600, Pāvilostas nov., Vērgales pag., Ploce, “Ploce 2” – 11, LV-3463

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē (datorā vai mobilajā ierīcē), kad apmeklējat noteiktas tīmekļa vietnes. Styleweb.lv izmanto līdzīgas tehnoloģijas, Konsekvences nolūkos visas šīs tehnoloģijas kopā tiek dēvētas par “sīkfailiem”.

Kādēļ mēs tos izmantojam?

Styleweb.lv mērķis ir padarīt jūsu tiešsaistes pieredzi pēc iespējas kvalitatīvāku un atbilstošāk Jūsu vajadzībām. Lai to nodrošinātu, tiek izmantoti sīkfaili (datu pikseļi), kuros netiek uzkrāta personīgi identificējama informācija. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai jūs zinātu, kādus sīkfailus un kādam nolūkam izmanto mūsu tīmekļa vietne. Tas palīdzēs aizsargāt jūsu konfidencialitāti, vienlaikus padarot mūsu tīmekļa vietni iespējami draudzīgāku lietotājam.

Kādēļ sīkfaili ir nepieciešami?

Sīkfailus var izmantot dažādos nolūkos:

1. Tie var būt nepieciešami, lai tīmekļa vietne darbotos pareizi. Bez sīkfailiem būtu grūti nodrošināt, lai tīmekļa vietne “atcerētos”, ka esat pieteicies vai kurus produktus esat ievietojis iepirkumu grozā. Tie sauc par nepieciešamiem sīkfailiem.
2. Sīkfailus var izmantot arī, lai analizētu, kā tiek izmantota tīmekļa vietne, lai saskaitītu apmeklētājus vai atrastu veidus, kā uzlabot tīmekļa vietni. Mēs nesasaistām tīmekļa vietnes izmantošanas statistikas datus ar konkrētiem cilvēkiem. Šos sīkfailus sauc par analīzes sīkfailiem.
3. Sociālo tīklu sīkfaili tiek izmantoti, lai iespējotu sociālo tīklu integrēšanu tīmekļa vietnē, lai jūs uzreiz varētu noklikšķināt uz “patīk” vai “kopīgot”, un lapa vai produkts būtu redzams jūsu iecienītajā sociālā tīkla pakalpojumā.
4. Sīkfaili palīdz arī iespējot tiešsaistes reklāmu, to personalizējot, lai parādītu atbilstošāku un interesantāku konkrētajam lietotājam gan Styleweb.lv tīmekļa vietnē, gan ārpus tās. To nodrošina (mērķētās) reklamēšanas sīkfaili.
Kā rīkoties, ja nevēlaties, lai ievācam Jūsu sīkfailus?
Jūs varat ierobežot sīkfailu ievākšanu, ikreiz, kad tiekat aicināts aizpildīt anketu neatzīmējot, ka piekrītat Jūsu datu izmantošanai tiešā mārketinga vajadzībām.
Ja nevēlaties, lai Jūsu dati tiek ievākti nekādā gadījumā, nekavējoties izejiet no mājaslapas vai izdzēsiet datora kešatmiņu.

Kādos nolūkos izmantojam Jūsu personas datus:

Styleweb.lv personas datus izmanto, lai sastādītu pakalpojuma līgumus, rēķinus, vienošanos starp mājas lapas izstrādātāju un pasūtītāju. Klientu dati tiek izmantoti vienīgi līguma ietvaros un netiek izmantoti savādāk, vai nodoti trešajām pusēm.