+371 27124578 | info@styleweb.lv

Pieteikt projektu
Pakalpojumi

Mājas lapu izstrāde

Profesionāli mājas lapu izstrādes, web izstrādes, interneta veikalu izveides pakalpojumi par pieņemama cenām.

Mājas lapas izstrāde paredz ļoti daudz tehnisku zināšanu, izstrādes procesus, tāpēc, lai veiksmīgi noritētu mājas lapas izstrāde, uzticiet šo uzdevumu mums. Pieteikt izstrādi

Uzsākot mājas lapu izstrādi, mēs lielu uzmanību vēršam uz mājas lapas funkcionālo un vizuālo daļu. Sākumā uzsākam sarunu ar Jums kā potenciālo klientu un noskaidrojam visu nepieciešamo informāciju par to, kā tieši sākumā Jūsuprāt darbojas mājas lapā un kādus biznesa mērķus Jūs, kā iespējamais pasūtītājs esiet izvirzījis. Pēc detalizētas informācijas saņemšanas, mēs piedāvājam savu skatījumu kā papildinājumu Jūsu idejai, projektam un sniedzam kopējo idejas, projekta novērtējumu un piedāvājam arī mūsu idejas realizēt Jūsu projektā, līdz ar to, Jūs iegūstiet pievienoto vērtību, nevis tikai parastu mājas lapu.

Nākošais solis sākas ar mājas lapas dizaina izstrādi, kuru laikā mēs noskaidrojam Jūsu vēlmes, kas skar tieši mākslinieciskās lietas. Nosūtam Jums dizainu aptaujas anketu, kura satur plašāku informāciju par to, kādās krāsās Jūs vēlētos izstrādāt mājas lapu, kādas mājas lapas Jums patīk, kādas “odziņas” jeb speciālos efektus Jūs vēlētos iekļaut Jūsu mājas lapā.

Kad esam saņēmuši Dizainu izstrādes anketu, tiek uzsākts aktīvs darbs pie dizainu izstrādes. Sākumā nosūtam Jums pirmo mājas lapas atvērumu, pirmo skatu, kopskatu un konsultējamies, uzklausām Jūsu viedokli. Šajā laikā tiek veikts dizainu darbu saskaņošana ar Jums. Tiklīdz kopskats, sākumlapa ir apstiprināta, notiek nākošo nepieciešamo dizainu skatu izstrāde un tam seko visu dizainu apstiprināšana. Tiklīdz dizains tiek pilnīgi pabeigts, tā dodamies pie otrās fāzes, jeb daļas, dizainu maketu izstrāde – PSD – HTML konvertācija.

Mājas lapu izstrāde – Open source varianti

Ja Jums ir ierobežots budžets mājas lapas izstrādei, piedāvājam mājas lapas izstrādi veikt uz atvērtā koda programmatūru, satura vadības sistēmām.

Pieteikties

HTML maketu izstrāde, Front-End programmēšana

Sevī ietver konkurētā, izstrādātā mājas lapas dizaina pārvēršana funkcionālā maketā, klikšķināmā formātā ko varam aplūkot izmantojot kādu no interneta pārlūkprogrammām. Uz šo izstrādāto maketu tālāk tiek izstrādātas visas nepieciešamās funkcijas, no administrācijas sistēmas (CMS) tiek izvadīts viss nepieciešamais saturs.

Satura vadības sistēma (CMS)

Mājas lapas administrācijas sistēma jeb salikumā (CMS) dod Jums iespēju bez programmēšanas iemaņām, programmētāja palīdzības ērti papildināt, labot, dzēst, pārvaldīt pilnīgi visu nepieciešamo saturu kas saistīts tieši ar Jūsu projektu uzbūvi, struktūru, saturu un funkcijām.

Administrācijas sistēmā Jums ir iespēja pievienot neierobežoti daudz sadaļu, lapu, rakstu, attēlu galeriju, video un citu veidu informāciju. Katra projekta administrācijas panelis tiek izstrādāts un pielāgots balstoties pēc Jūsu projektu funkcijām, uzbūves un struktūras.

Ja Jūsu projekts paredz preču kataloga funkciju vai interneta veikalu, tad Jums administrācijas sistēmā būs iespēja neierobežoti daudz pievienot produktus, veidot produktu aprakstus, pievienot produktu bildes, kārtot produktus neierobežoti daudz sadaļās un kategorijās.

Mēs nodrošinām arī mājas lapas daudzvalodu atbalstu, kas ļauj Jums ērti un ātri pievienot saturu vairākās valodās, līdz ar to Jūsu mājas lapa ir funkcionālāka un pieejama plašākām cilvēku, apmeklētāju lokam.